Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Rozbudowa wraz z przebudową budynku szpitala SPZZOZ w Gryficach dla bloku operacyjnego, oddziałów zabiegowych, ortopedyczno-urazowego i chirurgicznego, apteki centralnej, sterylizatorni wraz z wyposażeniem

 

SPZZOZ w Gryficach otrzymał dofinansowanie na projekt „Rozbudowa wraz z przebudową budynku szpitala SPZZOZ w Gryficach dla bloku operacyjnego, oddziałów zabiegowych, ortopedyczno-urazowego i chirurgicznego, apteki centralnej, sterylizatorni wraz z wyposażeniem” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa IX. Infrastruktura publiczna, Działanie 9.1 Infrastruktura Zdrowia.

 

Wartość projektu: 35.000.000 zł

Dofinansowanie z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych: 31.500.000 zł

Dofinansowanie z Budżetu Województwa: 1.750.000 zł

Wkład własny szpitala: 1.750.000 zł

 

Krótki opis projektu: Projekt polega na zagospodarowaniu budynku 90-łózkowego na 4 kondygnacjach, gdzie powstanie: Blok operacyjny, Oddział Chirurgiczno – Urazowy, Oddział Chirurgiczny, Sterylizatornia, Apteka oraz  wyposażenie w sprzęt medyczny niezbędny do realizacji  usług medycznych w szpitalu.

 

Cele projektu:zwiększenie efektywności zabiegowych świadczeń medycznych poprzez minimalizację zdarzeń niepożądanych, powikłań i zakażeń szpitalnych w efekcie modernizacji i wyposażenia centralnego bloku operacyjnego oraz oddziału chirurgii ogólnej i oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej

 

Planowane efekty:

Wdrożenie projektu przyniesie korzyści dla społeczeństwa, poprzez skuteczną pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach, ograniczenie negatywnych skutków przewlekłych schorzeń układu kostno-stawowego. Przyczyni się to do zwiększenia długości życia w zdrowiu jako czynnika wpływającego na jakość życia i wzrost gospodarczy Polski, o którym mowa w Policy Paper dla ochrony zdrowia na lata 2014-2020. Unowocześnienie i doposażenie oddziałów: chirurgii wraz z urologią, urazowo-ortopedycznego, bloku operacyjnego pozwoli osiągnąć pełną funkcjonalność tej struktury organizacyjnej. 

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP