Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

WSTĘGA PRZECIĘTA - DROGA OTWARTA! REMONT ZA NAMI

001


W dniu dzisiejszym (07 grudnia 2018 r.) odbyło się uroczyste zakończenie remontu drogi wraz z parkingami i chodnikami na terenie szpitala w Gryficach.

Prace zostały wykonane w ramach inwestycji pn. „Remont nawierzchni drogi wewnętrznej, miejsc postojowych i chodników wraz z budową miejsc postojowych przy drodze wewnętrznej - dojazd do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego SPZZOZ w Gryficach”

Powierzchnia odnowionej drogi wraz z miejscami parkingowymi objęła prawie 6.000 m2, co pozwoliło na wygospodarowanie 133 komfortowych miejsc parkingowych (w tym 7 uprzywilejowanych), natomiast powierzchnia nowych chodników stanowi blisko 1.500 m2.

Wartość ostateczna inwestycji zamknęła się w kwocie 1.307.298,19 zł i została pokryta ze środków własnych SPZZOZ w Gryficach oraz uzyskanego dofinansowanie w kwotach:

  • 300.000,00 zł – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
  • 150.000,00 zł – Powiat Gryficki
  • 100.000,00 zł – Gmina Gryfice
  • 40.000,00 zł – Gmina Trzebiatów
  • 10.000,00 zł – Gmina Brojce

Uroczystego otwarcia drogi – poprzez symboliczne przecięcie wstęgi – dokonali wspólnie z Dyrektorem SPZZOZ w Gryficach Piotrem Sołtysińskim zaproszeni goście: Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, Wiceprzewodniczący Sejmiku Zygmunt Dziewguć, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański, Wójt Gminy Brojce Michał Zinowik, członek Rady Społecznej Katarzyna Dyczyńska oraz w imieniu Wykonawcy Prezes Zarządu PRD Nowogard Krystyna Łazarz.

Nowa nawierzchnia drogi i chodników, wraz z przejściami dla pieszych, nowym oznakowaniem pionowym i poziomym oraz wymienionym oświetleniem, zwiększa poziom bezpieczeństwa i komfortu dla jej użytkowników, oraz stanowi motywację do wdrażania kolejnych rozwiązań technologicznych zwiększających poczucie bezpieczeństwa. 

Zakończone właśnie przedsięwzięcie idealnie wpisuje się w tło pozostałych inwestycji realizowanych przez Dyrekcję SPZZOZ w Gryficach, gwarantujących wysoką jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług medycznych (http://www.medicam.pl/index.php/pl/3476-kapsula-czasu-wmurowana-w-srodku-m-in-akt-erekcyjny , http://www.medicam.pl/index.php/pl/3495-nowy-oddzial-w-szpitalu).

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2020 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP