Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA – ZACZYNAMY ROZBUDOWĘ M.IN. NOWEGO BLOKU OPERACYJNEGO I ODDZIAŁÓW ZA 35 MLN ZŁ

001

Przypomnijmy: w listopadzie 2017 roku szpital w Gryficach uzyskał olbrzymie dofinansowanie na inwestycję o łącznej wartości 35.000.000 zł (klik: http://www.medicam.pl/index.php/pl/3124-umowa-podpisana-rusza-inwestycja-za-35-mln-zl).

Dziś kolejny ważny punkt na inwestycyjnej mapie szpitala w Gryficach. Po kilkumiesięcznych przygotowaniach do realizacji projektu pn. „Rozbudowa wraz z przebudową budynku szpitala SPZZOZ w Gryficach dla bloku operacyjnego, oddziałów zabiegowych, ortopedyczno-urazowego i chirurgicznego, apteki centralnej, sterylizatorni wraz z wyposażeniem”, polegających m.in. na opracowaniu obszernej dokumentacji technicznej i przeprowadzeniu procedury przetargowej, doszło do skutku podpisanie umowy z wyłonionym Wykonawcą.

Jak zapewniali przedstawiciele Wykonawcy, gwarantują najwyższą jakość usług i liczą na dobrą współpracę.

Po podpisaniu umowy Dyrekcja Szpitala wraz z przedstawicielami Wykonawcy po raz ostatni odwiedzili plac budowy w takim surowym stanie. Jutro nastąpi oficjalne przekazanie terenu budowy Wykonawcy. Z przyjemnością będziemy Państwa informować o postępach prac, które ostatecznie mają zakończyć się do końca 2020 roku.

Na zdj. Piotr Sołtysiński - Dyrektor SPZZOZ w Gryficach, Andrzej Gorzka - Dyrektor ds. lecznictwa SPZZOZ w Gryficach, Danuta Kowalewska - Dyrektor ds. technicznych SPZZOZ w Gryficach, Ewa Prystasz - Główny Księgowy SPZZOZ w Gryficach, Marcin Sierpowski - Dyrektor Oddziału Mostostal Warszawa, Zbigniew Przybyłowicz - Dyrektor Handlowy Mostostal Warszawa

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP